O nás

O nás

Rodinné vinařství Veverka v obci Moravský Žižkov na jihu Moravy.

Rodinné vinařství Veverka, sídlem v malebné jihomoravské vesnici Moravský Žižkov, pokračuje pěstováním a výrobou vína v zažité rodové tradici. Veverkovi vinaři – otec Stanislav a syn Jakub – spojují osvědčené zkušenosti předků s nově získanými poznatky moderní vinařské vědy.

Podle motta „Víno se dělá ve vinohradě“, vštípeného předchozími generacemi, a s úctou k rodné půdě dbáme zvláště na poctivost a komplexní pojetí zemědělských prací, čímž dosahujeme vysoké kvality hroznů. Od toho se pak odvíjejí také specifické kvality našeho vína, které prezentujeme jako základní kámen našeho rodinného vinařství.

Objemem produkce se Rodinné vinařství Veverka řadí mezi malá vinařství. Díky vysoké kvalitě vín a osobnímu přístupu k zákazníkům jsme získali a udržujeme stálou privátní klientelu, na které stavíme naše priority. Naše vína lze rovněž nalézt ve vinném lístku ve vinotékách a kavárnách po celém území České republiky a pravidelně se účastníme degustací a výstav vín v blízkém i vzdálenějším okolí.

Podpis Veverka

Nabídka ubytování v penzionu...

Ubytovací kapacita našeho penzionu zahrnuje dva 3lůžkové apartmány a dva 4lůžkové pokoje s manželskou postelí a možností 2 přistýlek v každém z pokojů. Penzion zahrnuje degustační místnost pro pořádání různých společenských akcí s kapacitou do cca 20 lidí. Každý pokoj je klimatizovaný a má své vlastní socialní zařízení.

Rodinné vinařství Veverka...

se nachází v Moravském Žižkově. Objemem produkce se řadíme k malým vinařstvím, proto je dbáno na větší péči o kvalitu vína a především hroznů. Naše vinařství má díky kvalitě vín stálou privátní klientelu a dodává vína do několika vinoték po celém území České republiky.

O NÁS

Rodinné vinařství Veverka v obci Moravský Žižkov na jihu Moravy založil otec Stanislav se synem Jakubem. Počátky datujeme do roku 1992, kdy jsme opět po desetiletích odmlky začali hospodařit na rodné půdě. Rozvíjíme dále vrozenou lásku k vínu spojenou s úctou k rodné půdě, výrobu kvalitního vína zakládáme v první řadě na poctivé práci ve vinohradě, jak nás učili naši předkové ...

FOTOGALERIE

Ve fotogalerii je možné vidět fotky vinic, penzionu nebo právě realizovaného projektu nového vinařského provozu.
kontakt: Jakub Veverka
Za kostelem 394
Moravský Žižkov 691 01
Česká republika
QR kód - Vinařství.cz
Nahoru