Penzion

Penzion

V našem penzionu nabízíme hostům možnost uspořádat řízenou degustaci s pečlivě vybranými vzorky vín a odborným výkladem. Během roku se v obci i okolí konají mnohé kulturní i turisticky

Penzion

Náš nově vybudovaný penzion se nalézá v klidné zóně na konci obce, přímo na trase jedné z četných cyklostezek a vinařských stezek vedoucích vesnicí a propojujících naši obec s dalšími turisticky zajímavými lokalitami. Lze na nich znovuobjevit kouzlo jižní Moravy z různých úhlů pohledu, ať už na kole, pěšky či jinak, sám nebo ve společnosti, dospělí i děti.

Ubytovací kapacita zahrnuje dva 3lůžkové apartmány a dva 4lůžkové pokoje s manželskou postelí a možností přistýlky v každém z pokojů. Pokoje i apartmány jsou klimatizované, mají vlastní sociální zařízení, součástí apartmánů je kuchyň, oba pokoje mají kuchyň společnou. Všechny varianty poskytují dostatek soukromí i možnost podnikat výlety do blízkého či vzdálenějšího okolí. Součástí penzionu je tradiční vinný sklep a degustační místnost určená pro pořádání různých společenských akcí, její kapacita pojme cca 20 osob.

V našem penzionu nabízíme hostům možnost uspořádat řízenou degustaci s pečlivě vybranými vzorky vín a odborným výkladem. Během roku se v obci i okolí konají mnohé kulturní i turisticky zajímavé akce, které často vycházejí z tradic slováckého folkloru.

Podle přání jednotlivých klientů lze zajistit pravidelné snídaně.

CENÍK

1 noc – 450 Kč

2 noci – 400 Kč

více jak 2 noci – 350 Kč

děti do 3 let – zdarma

děti 3-10 let – 250 Kč

Nabídka ubytování v penzionu...

Ubytovací kapacita našeho penzionu zahrnuje dva 3lůžkové apartmány a dva 4lůžkové pokoje s manželskou postelí a možností 2 přistýlek v každém z pokojů. Penzion zahrnuje degustační místnost pro pořádání různých společenských akcí s kapacitou do cca 20 lidí. Každý pokoj je klimatizovaný a má své vlastní socialní zařízení.

Rodinné vinařství Veverka...

se nachází v Moravském Žižkově. Objemem produkce se řadíme k malým vinařstvím, proto je dbáno na větší péči o kvalitu vína a především hroznů. Naše vinařství má díky kvalitě vín stálou privátní klientelu a dodává vína do několika vinoték po celém území České republiky.

O NÁS

Rodinné vinařství Veverka v obci Moravský Žižkov na jihu Moravy založil otec Stanislav se synem Jakubem. Počátky datujeme do roku 1992, kdy jsme opět po desetiletích odmlky začali hospodařit na rodné půdě. Rozvíjíme dále vrozenou lásku k vínu spojenou s úctou k rodné půdě, výrobu kvalitního vína zakládáme v první řadě na poctivé práci ve vinohradě, jak nás učili naši předkové ...

FOTOGALERIE

Ve fotogalerii je možné vidět fotky vinic, penzionu nebo právě realizovaného projektu nového vinařského provozu.
kontakt: Jakub Veverka
Za kostelem 394
Moravský Žižkov 691 01
Česká republika
QR kód - Vinařství.cz
Nahoru